NOVÉ OKOLIE

Štvrť budúcnosti

je Pinia Park.

Budúcnosť je rozumné využívanie času. V Pinia Parku máte vďaka ideálnej polohe a dostupnosti v rámci mesta všetko po ruke. Či už pešo alebo na bicykli vďaka cyklotrase v úplnej blizkosti vášho nového bývania. Auto môžete pokojne nechať doma.

Pinia Park je svojou polohou ideálnym miestom, z ktorého sa všade dostanete za pár minút. Do centra mesta prejdete pešo za 10 minút. Na nákupy, plaváreň a športovanie si nemusíte rezervovať žiadny čas navyše, lebo všetko máte v dosahu bývania. Lokalita je pohodlne dostupná pešo a priamo z domu môžete vďaka cyklotrase vyraziť aj na bicykli.

LOKALITA

Občianska

vybavenosť v okolí

Lokalita je ideálnym východzím aj cieľovým bodom s výborným napojením na MHD, okolitú infraštruktúru a pohodlným parkovaním aj pre elektromobily. K tomu široká občianska vybavenosť a dostupnosť pestrého výberu obchodov a služieb.

IHRISKÁ

Zašportuj si u nás

Bohaté možnosti vyžitia v blízkom okolí poskytujú ideálny priestor pre aktívne trávenie voľného času v každom počasí.

Projekt svojím zameraním cieli na skupiny, ktoré sú si veľmi podobné. Či už sú to mladé páry alebo rodiny, podobné vekové kategórie a záujmy ich predurčujú k tomu, aby spoločné a verejné priestory slúžili práve k stretávaniu a vytváraniu prostredia, ktoré bude dlhodobo domovom pre všetkých.

ZÁMOCKÝ PARK

Príjemné miesto

Oddychu a relaxu

Zámocký areál v Hlohovci patrí medzi významné historicko-umelecké pamiatky na Slovensku. Prírodno – krajinársky park sa rozprestiera na celom návrší pod Hlohovským zámkom a ukončený je rozľahlým platanovým hájom. Pod zámkom sa nachádza terasová záhrada s kruhovitou fontánou. Na platanový háj nadväzuje umelo vytvorená vodná plocha – jazierko s ostrovčekom.Novým prvkom parku je amfiteáter v dolnej časti parku. Blízko zámku sa tiež nachádza unikátne empírové divadlo postavené grófom Jozefom Erdődy, v ktorom koncertoval aj slávny Ludwig van Beethoven.